Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Cammeleur
Dongen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaal Nova,
Nazareth
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Carrousel
Ommen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Musiater
Zevenaar
DRU Industriepark
Ulft
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vooruit
Gent
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Speelhuis
Helmond
Spant!
Bussum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Parnassos
Utrecht
woensdag 08 april 2020
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Eva Crutzen - Try Out
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 09 april 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
Lebbis - De Ervaring
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fresku - Voordat het te laat is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Groninger Studenten Cabaret Festival
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Grof geschud - Lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
vrijdag 10 april 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar? (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht