Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Pas
Heesch
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Op Maarhuizen
Winsum
18:00
Museum Schokland
Schokland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
Figi Theater
Zeist
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Bon theater
Medemblik
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Toon Hermans Theater
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
Posttheater
Arnhem
DNK
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
P60
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
vrijdag 17 maart 2023
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Chassé Theater, Breda
20:00
TAFKAL
Capitole, Gent
20:00
Jay Francis
C.C. Den Herd, Bladel
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Ik Ga Stuk!
ATLAS Theater, Emmen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 18 maart 2023
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Veluvine, Nunspeet
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater de Liefde, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
n00b speelt n00b
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - DNA
Spant!, Bussum
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Op Maarhuizen, Winsum
18:00
Tim Hartog / Wilko Terwijn
Museum Schokland, Schokland
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Een avond met mij
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Hoftheater, Raalte
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - SNAK
Gashouder, Dedemsvaart
Pieter Derks - Uit Het Niets
Figi Theater, Zeist
20:00
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Live
De Maaspoort, Venlo
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Lotte Velvet - Ondergrond
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Martijn Kardol - De Situatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Merijn Scholten - Solo
Bon theater, Medemblik
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
André Manuel - Sneu
Agora Theater Druten, Druten
zondag 19 maart 2023
20:00
Jay Francis
Toon Hermans Theater, Sittard
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 20 maart 2023
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Bassem Youssef
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 21 maart 2023
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Agnietenhof, Tiel
woensdag 22 maart 2023
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kommil Foo - Grind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
n00b speelt n00b
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
P60 Comedy Club
P60, Amstelveen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Markant Uden, Uden
20:00
Dylan Moran - We Got This
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Comedytunes Comedynight
Fluor, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Flint, Amersfoort
20:30
Ik Ga Stuk!
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Net alsof
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 23 maart 2023
20:00
Patrick Laureij - Live
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht