Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Liefde
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Mimik
Deventer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 25 maart 2023
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kommil Foo - Grind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jay Francis
Koningshof, Maassluis
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
zondag 26 maart 2023
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
maandag 27 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 28 maart 2023
Jochem Myjer - Net alsof
Theater de Liefde, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
20:00
n00b speelt n00b
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Flint, Amersfoort
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out)
Café de Cactus, Hengelo
woensdag 29 maart 2023
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit Het Niets
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Net alsof
Mimik, Deventer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Restante
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Crins - Mesthoop
Het Klooster, Woerden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 maart 2023
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Zaantheater, Zaandam
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kommil Foo - Grind
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Restante
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Crins - Mesthoop
ECI Cultuurfabriek, Roermond