Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Singer Theater
Laren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De kern
Wilrijk
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
World Forum Theater
Den Haag
De Ogtent
Duiven
21:00
Openluchttheater Oosterhout
Oosterhout
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Mimik
Deventer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Kik
Elst
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
La Madeleine
Brussel
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:30
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
CC De Warandepoort
Tervuren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Koningshof
Maassluis
dinsdag 06 september 2022
Pieter Derks - Uit Het Niets
Lindenberg Theater, Nijmegen
woensdag 07 september 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:00
René Van Meurs - 2636
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Perron-3, Rosmalen
20:15
Jan Beuving Restante (try out)
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Guido Weijers - Zomertournee
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Mimik, Deventer
20:00
Dave Chappelle & Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 08 september 2022
20:30
René Van Meurs - 2636
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Beuving Restante (try out)
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Dave Chappelle & Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 09 september 2022
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
René Van Meurs - 2636
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Aan de Slinger, Houten
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. De kern, Wilrijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dorpshuis Renesse, Renesse
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
De Poorterij, Zaltbommel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Ogtent, Duiven
21:00
Guido Weijers - Zomertournee
Openluchttheater Oosterhout, Oosterhout
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 10 september 2022
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Mimik, Deventer
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Theater De Kik, Elst
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Zomertournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 11 september 2022
20:00
Maz Jobrani
La Madeleine, Brussel
maandag 12 september 2022
Theo Maassen - Onbekend Terrein
De Weijer, Boxmeer
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Goeie Tukkers Zijn Geen Mf (theater, Cabaret, Dialect) André Manuel, T
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 13 september 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marcel Van Roosmalen En Gijs Groenteman - De Pannekoekencaravan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Drew Lynch - Speech Therapy Tour
Zuiderpershuis, Antwerpen
woensdag 14 september 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Saman Amini's integratieplan
Werftheater, Utrecht
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Restante
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Liefde, Haarlem
donderdag 15 september 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rarko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
22:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Restante
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Hof 88, Almelo
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over
CC De Warandepoort, Tervuren
vrijdag 16 september 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Singer Theater, Laren
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Koningshof, Maassluis