Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Podium heino
Heino
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Huis van Eemnes
Eemnes
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
BREStheater
Brielle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Concordia
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
zaterdag 25 januari 2020
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 26 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 28 januari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 29 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. De Werft, Geel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 30 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen