CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -11
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 20 apr
Theater de Purmaryn
Purmerend
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
De Warande
Turnhout
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Energiehuis
Dordrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zo 21 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DOK 6
Panningen
ma 22 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
di 23 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
wo 24 apr
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

vrijdag 19 april 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 20 april 2019

Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
20:00
Film: Hugo PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Foto Guido Weijers
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zondag 21 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DOK 6, Panningen

maandag 22 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later De Kleine Komedie, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt Diligentia, Den Haag

dinsdag 23 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Hugleikur Dagsson Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

woensdag 24 april 2019

20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?! Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:00
Eddie Izzard Koninklijk Circus, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lebbis Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -11