Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Speeldoos
Baarn
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Dorpshuis Renesse
Renesse
C.C. De Wouwer
Ravels
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Tinnenpot
Gent
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
De Weijer
Boxmeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Markant Uden
Uden
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
La Madeleine
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 27 maart 2020
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 28 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Grof geschud - Lijmen
Tinnenpot, Gent
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Bij Robèrt....van Beckhoven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 29 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
Enge Buren - BASTA!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Goudse Schouwburg, Gouda
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Bij Robèrt... van Beckhoven
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tommy Tiernan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Biswa Kalyan Rath
Boom Chicago, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 30 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Tiernan
La Madeleine, Brussel
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Jena Friedman
Boom Chicago, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
dinsdag 31 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk