Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Het Raam
Hillegom
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Spant!
Bussum
Theater 't Web
Bleiswijk
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
19:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 25 november 2022
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Saman Amini's integratieplan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parktheater, Eindhoven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Agora Theater Druten, Druten
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Energiehuis, Dordrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Deventer Schouwburg, Deventer
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
BREStheater, Brielle
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Focus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 26 november 2022
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - In Theorie
Den Bolder, Waspik
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
n00b speelt n00b
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Lochem, Lochem
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
René Van Meurs - 2636
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Het Raam, Hillegom
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Saman Amini's integratieplan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Spant!, Bussum
Kiki Schippers - Meer
Theater 't Web, Bleiswijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schaffelaartheater, Barneveld
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rayen Panday - Focus
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
SMOKIN’ GOOSE COMEDY ROOM
Tobacco Theater, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Flint, Amersfoort
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lebbis - De Ziel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Restante
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 27 november 2022
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
18:30
Debby Petter: Niet te geloven!
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Srefidensi Comedy Show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
DeLaMar, Amsterdam
maandag 28 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
dinsdag 29 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Saman Amini's integratieplan
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 30 november 2022
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Spiegel, Zwolle