Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Singer Theater
Laren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Martiniplaza
Groningen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Ethias Arena
Hasselt
Mainstage
's-Hertogenbosch
DNK
Assen
Zuiderparktheater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Oosterkerk
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Podium Boxtel
Boxtel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Den heuvel
Alphen
Theater Concordia
Enschede
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Boom Chicago
Amsterdam
't Theaterke
Best
Dok6
Panningen
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Omval
Diemen
Het Veur Theater
Leidschendam
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
dinsdag 13 oktober 2020
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek
20:30
Glodi Lugungu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lonneke Dort
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:30
Lisa Loeb - Extase
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 15 oktober 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Ogterop, Meppel
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Maaspoort, Venlo
Grof geschud - lijmen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Meer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Kasper van Kooten - Speeltijd
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Oosterkerk, Zeist
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kampanje, Den Helder
Cabarestafette
De Molenberg, Delfzijl
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podium Boxtel, Boxtel
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Concordia, Enschede
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 16 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
't Theaterke, Best
Grof geschud - lijmen
Dok6, Panningen
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. De Ruchte, Someren
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Trigger
Flint, Amersfoort
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam