Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
C.C. Parnassos
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Theater de Mythe
Goes
Podium onder de toren
Grootschermer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Parochiehuis
Delden
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 10 april 2020
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 11 april 2020
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Grof geschud - Lijmen
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Breek
Podium onder de toren, Grootschermer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Markant Uden, Uden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 12 april 2020
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 13 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 april 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam