Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
De Warande
Turnhout
Cafe The Joker
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. De Mol
Lier
C.C. Ter Dilft
Bornem
Sportpaleis
Antwerpen
19:45
C.C. De Werft
Geel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kaleidoscoop
Mortsel
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Warande
Turnhout
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Werft
Geel
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. De Mol
Lier
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
TheAtriuM
Mechelen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Kruidtuin
Mechelen
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. De schelde
Zandvliet
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Djoelen
Oud-Turnhout
cc Binder
Puurs
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
C.C. Brasschaat
Brasschaat
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Noord
Merksem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
donderdag 16 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 17 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 18 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 22 augustus 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 23 augustus 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 30 augustus 2020
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
zondag 06 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
maandag 07 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
vrijdag 18 september 2020
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
zaterdag 19 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
zondag 20 september 2020
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
vrijdag 25 september 2020
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 03 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zondag 04 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 11 oktober 2020
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
vrijdag 16 oktober 2020
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Mol, Lier
zaterdag 17 oktober 2020
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Mol, Lier
woensdag 21 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Ter Dilft, Bornem
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
donderdag 22 oktober 2020
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
woensdag 28 oktober 2020
20:00
Alex Agnew
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 29 oktober 2020
20:00
Alex Agnew
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 05 november 2020
20:00
Bert Gabriels - #Eindejaars2
Kaleidoscoop, Mortsel
vrijdag 06 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
Kaleidoscoop, Mortsel
zaterdag 07 november 2020
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
vrijdag 13 november 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 16 november 2020
Nigel Williams
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 25 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 26 november 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
dinsdag 08 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
vrijdag 11 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
dinsdag 15 december 2020
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
zaterdag 26 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 27 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 07 januari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
dinsdag 12 januari 2021
Nigel Williams
C.C. De Werft, Geel
donderdag 14 januari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Mechelen, Mechelen
zaterdag 30 januari 2021
William Boeva - B30VA
C.C. De Mol, Lier
vrijdag 05 februari 2021
Nigel Williams
C.C. Merksem, Merksem
donderdag 11 februari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Merksem, Merksem
dinsdag 16 februari 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 17 februari 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 18 februari 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 19 maart 2021
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 20 maart 2021
Russell Howard - Respite
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 22 maart 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
vrijdag 23 april 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
TheAtriuM, Mechelen
maandag 03 mei 2021
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
woensdag 05 mei 2021
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 06 mei 2021
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 08 mei 2021
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
dinsdag 08 juni 2021
Gabriel Iglesias
Lotto Arena, Antwerpen
vrijdag 11 juni 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zondag 04 juli 2021
20:00
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
maandag 05 juli 2021
20:00
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 21 juli 2021
20:00
Botaniek Live: Alex Agnew
Kruidtuin, Mechelen
vrijdag 23 juli 2021
20:00
Botaniek Live: Bart Cannaerts / Bert Gabriels / Joost van Hyfte / Xand
Kruidtuin, Mechelen
woensdag 04 augustus 2021
18:00
Xander de Rycke
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 21 augustus 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 22 augustus 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
dinsdag 31 augustus 2021
20:00
Alex Agnew
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
maandag 04 oktober 2021
20:00
Daniel Sloss
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 16 oktober 2021
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
woensdag 20 oktober 2021
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
donderdag 21 oktober 2021
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
vrijdag 29 oktober 2021
Grof geschud - Broeden
C.C. De schelde, Zandvliet
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 19 november 2021
20:00
Grof geschud - Broeden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 26 november 2021
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 09 december 2021
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Djoelen, Oud-Turnhout
zaterdag 05 februari 2022
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 09 februari 2022
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
dinsdag 15 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 16 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 17 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 28 februari 2022
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 09 maart 2022
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
donderdag 10 maart 2022
20:00
Louis C.K.
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 12 maart 2022
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
zaterdag 16 april 2022
Grof geschud - Broeden
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
vrijdag 22 april 2022
Grof geschud - Broeden
C.C. Brasschaat, Brasschaat
woensdag 04 mei 2022
Grof geschud - Broeden
C.C. De Wouwer, Ravels
donderdag 05 mei 2022
20:00
Sarah Millican
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 20 mei 2022
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 21 mei 2022
20:15
The Moonlovers / Alex Agnew
Schouwburg Noord, Merksem
maandag 30 mei 2022
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 04 juni 2022
20:00
Gabriel Iglesias - Beyond The Fluffy World Tour
Lotto Arena, Antwerpen
dinsdag 07 juni 2022
20:00
Dara Ó Briain
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 20 augustus 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne