Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
C-Mine
Genk
De Eendracht
Gemert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
De Velinx
Tongeren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Myllesweerd
Mill
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. Hillegom
Hillegom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Mattelier
Groenlo
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
Theater Berkelland
Eibergen
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
de Berchplaets
Berghem
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Comedy Club Haug
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 03 april 2020
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 april 2020
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 april 2020
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
maandag 06 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam