CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 46
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 mei
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
vr 08 mei
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Mattelier
Groenlo
Theater Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 09 mei
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 10 mei
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 11 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 12 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 13 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Concordia
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

donderdag 07 mei 2020

20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rayen Panday - Trigger Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De vloer op De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth DOK 6, Panningen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Schouwburg Odeon, Zwolle

vrijdag 08 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Verte Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Spant!, Bussum
00:00
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Junushoff Theater, Wageningen
Best of... Ton Kas Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première Theater De Verwachting, Ritthem
Rundfunk - Todesangstschrei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth ATLAS Theater, Emmen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller Figi Theater, Zeist
20:15
Rayen Panday - Trigger Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eva Crutzen - Try Out Cultura, Ede
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival De Kattendans, Bergeijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Silent Comedy Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Plien & Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 09 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Trigger Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Ludens, Voorburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas Markant Uden, Uden
Spruijt & Opperman - Heimweeën C.C. Nesterlé, Nistelrode
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:00
Flip Noorman Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Silent Comedy Theater De Veste, Delft
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam

zondag 10 mei 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam

maandag 11 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 12 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom ATLAS Theater, Emmen
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Parktheater, Eindhoven

woensdag 13 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Markant Uden, Uden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Concordia, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Hof 88, Almelo
Best of... Ton Kas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Johan Fretz - Toriman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina 46