Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Singer Theater
Laren
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater
Overloon
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
18:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Figi Theater
Zeist
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Figi Theater
Zeist
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Ally's Drive In
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaal Nova,
Nazareth
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Zuiderparktheater
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
donderdag 06 augustus 2020
20:15
Madelijne Kool
Singer Theater, Laren
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 07 augustus 2020
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2020
15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 09 augustus 2020
de vergeten zangeressen
Openluchttheater, Overloon
Vet Kindercabaret: Kapot Vet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
18:00
Alex Ploeg / Howard Komproe / Rayen Panday / René van Meurs
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 11 augustus 2020
20:00
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 12 augustus 2020
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 13 augustus 2020
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 14 augustus 2020
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 15 augustus 2020
15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
21:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 16 augustus 2020
20:00
De Cabaretclub
Markant Uden, Uden
dinsdag 18 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2020
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 20 augustus 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 21 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 22 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 23 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:15
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
dinsdag 25 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 28 augustus 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 30 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
maandag 31 augustus 2020
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 01 september 2020
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem