Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Wapen van Reek
Reek
Zaantheater
Zaandam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
DeLaMar
Amsterdam
Den Bolder
Waspik
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:30
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 25 november 2022
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Rayen Panday - Focus
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parktheater, Eindhoven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Wapen van Reek, Reek
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 november 2022
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Molenberg, Delfzijl
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rayen Panday - Focus
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
De Zwaan, Uitgeest
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
Andries Tunru - In Theorie
Den Bolder, Waspik
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Flint, Amersfoort
20:30
Lebbis - De Ziel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
n00b speelt n00b
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schaffelaartheater, Barneveld
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Saman Amini's integratieplan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Spant!, Bussum
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kiki Schippers - Meer
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
René Van Meurs - 2636
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater Koningsduin, Castricum
Jan Beuving - Restante
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
SMOKIN’ GOOSE COMEDY ROOM
Tobacco Theater, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wilminktheater, Enschede
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Zaantheater, Zaandam
zondag 27 november 2022
18:30
Debby Petter: Niet te geloven!
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Srefidensi Comedy Show
Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wilminktheater, Enschede
maandag 28 november 2022
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
dinsdag 29 november 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
20:15
Saman Amini's integratieplan
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Bussel, Oosterhout
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Wilminktheater, Enschede
woensdag 30 november 2022
Kiki Schippers - Meer
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard