CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 25 nov
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Wapen van Reek
Reek
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De hoogte
Winsum
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
za 26 nov
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. Den Herd
Bladel
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Den Bolder
Waspik
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen

vrijdag 25 november 2022

20:15
Patrick Laureij - Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Anuar Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy BREStheater, Brielle
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu Theater De Omval, Diemen
Christel de Laat - Hoe dan?! Energiehuis, Dordrecht
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Agora Theater Druten, Druten
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies Parktheater, Eindhoven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Parktheater, Eindhoven
20:30
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde ATLAS Theater, Emmen
20:30
Saman Amini's integratieplan Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Ons Mierloos Theater, Mierlo
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Wapen van Reek, Reek
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jeroens Clan / Marco Lopes / Samir Fighil / Victor Luis van Es ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lebbis - De Ziel De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Junushoff Theater, Wageningen
Kirsten van Teijn - (S)experiment De hoogte, Winsum
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Het Klooster, Woerden
Paulien Cornelisse - Aanstalten Zaantheater, Zaandam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Figi Theater, Zeist

zaterdag 26 november 2022

Jan Beuving - Restante Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
André Manuel - Sneu Theater Hof 88, Almelo
20:30
Lebbis - De Ziel KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
SMOKIN’ GOOSE COMEDY ROOM Tobacco Theater, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:30
Rayen Panday - Focus De Nieuwe Kolk, Assen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Den Herd, Bladel
Kiki Schippers - Meer Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Spant!, Bussum
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater Koningsduin, Castricum
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater De Omval, Diemen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Saman Amini's integratieplan Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Parktheater, Eindhoven
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 ATLAS Theater, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Wilminktheater, Enschede
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater Het Raam, Hillegom
20:30
René Van Meurs - 2636 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bas Birker - in blijde verachting C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Henry van Loon - Jannie the Showdog Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Oldenhermanns - FCKED Streams Breede Beek, Nijkerk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
n00b speelt n00b Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Meenthe, Steenwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën De Zwaan, Uitgeest
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Leest, Waalwijk
Andries Tunru - In Theorie Den Bolder, Waspik
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater de Schuur, Zevenbergen
Pagina 1