Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
Theater Naat Piek
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hoftheater
Raalte
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Brink
laren
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
TheAtriuM
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Willem
Enschede
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Werftheater
Utrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Theater Idea
Soest
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Kulturhus
Borne
vrijdag 16 april 2021
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 april 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Het Veur Theater, Leidschendam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Singer Theater, Laren
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Oude Liefde Roest Niet
St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kasper van der Laan - 1 kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
zondag 18 april 2021
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 19 april 2021
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 20 april 2021
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 april 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 22 april 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Hoftheater, Raalte
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Klooster, Woerden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Maaspoort, Venlo
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Johan Goossens - In het beste geval
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Brink, laren
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
Beperkt Houdbaar - De Première
Junushoff Theater, Wageningen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 23 april 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Chassé Theater, Breda
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
TheAtriuM, Mechelen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Een avond met mij
Het Kwartier, Stolwijk
Riza Tisserand
Theater Bellevue, Amsterdam
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Hunkert
De Meenthe, Steenwijk
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Hofpoort, Coevorden
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - In het beste geval
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino - Opgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Kulturhus, Borne