Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Naat Piek
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Brink
laren
Theater de Kom
Nieuwegein
Hoftheater
Raalte
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TheAtriuM
Mechelen
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
vrijdag 16 april 2021
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 april 2021
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Singer Theater, Laren
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Het Veur Theater, Leidschendam
Oude Liefde Roest Niet
St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 18 april 2021
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 19 april 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
dinsdag 20 april 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 21 april 2021
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 april 2021
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kattendans, Bergeijk
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Johan Goossens - In het beste geval
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Brink, laren
Pieter Verelst - Amai
Theater de Kom, Nieuwegein
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Hoftheater, Raalte
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Maaspoort, Venlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Beperkt Houdbaar - De Première
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Klooster, Woerden
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 23 april 2021
Jandino - Opgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Griffioen, Amstelveen
Riza Tisserand
Theater Bellevue, Amsterdam
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Kulturhus, Borne
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Hofpoort, Coevorden
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Goudse Schouwburg, Gouda
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater Harderwijk, Harderwijk
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
TheAtriuM, Mechelen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Idea, Soest
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Hunkert
De Meenthe, Steenwijk