CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 apr
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Web
Bleiswijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Werftheater
Utrecht
zo 25 apr
Agnietenhof
Tiel
Effenaar
Eindhoven
ma 26 apr
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
di 27 apr
Agnietenhof
Tiel
wo 28 apr
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 29 apr
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 30 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
za 01 mei
C.C. De Kinkel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Kik
Elst
zo 02 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ma 03 mei
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 04 mei
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

zaterdag 24 april 2021

Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Venray, Venray
LOS - Lusten en Lasten Theater 't Web, Bleiswijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Mainstage, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Grote Woorden Het Musiater, Zevenaar
Jandino - Opgefokt Theater de Voorveghter, Hardenberg
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - In het beste geval De Domijnen, Sittard
Beperkt Houdbaar - De Première Dok6, Panningen
Lisa Loeb - Extase Theater de Purmaryn, Purmerend
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Meervaart, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

zondag 25 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Comedy Nacht Met Steven Brunswijk + Arbi El Ayachi + Jasper Vd Veen Effenaar, Eindhoven

maandag 26 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Beatrix Theater, Utrecht
IAM Vorst Nationaal, Brussel

dinsdag 27 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

woensdag 28 april 2021

Ronald Snijders - Een avond met mij Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Verelst - Amai Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino - Opgefokt TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fred van Leer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Hunkert De Maaspoort, Venlo
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 29 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ronald Snijders - Een avond met mij De Meerpaal, Dronten
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
René van Meurs - Hunkert Munttheater, Weert
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 30 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jandino - Opgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Domijnen, Sittard
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Dok6, Panningen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - In het beste geval C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen ATLAS Theater, Emmen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kulturhus, Borne

zaterdag 01 mei 2021

Anne Neuteboom - Hit me baby one more time C.C. De Kinkel, Bemmel
Vlamousse - Saampies Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
20:15
Johan Goossens - In het beste geval Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Energiehuis, Dordrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Kik, Elst

zondag 02 mei 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Marja van Katendrecht - Marja’s Grote Tupper Topper Show Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

maandag 03 mei 2021

Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Sportpaleis, Antwerpen
Laurent Gerra Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
René van Meurs - Hunkert Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 04 mei 2021

Laurent Gerra Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina 0