Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Naat Piek
Uden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C Warenar
Wassenaar
De Domijnen
Sittard
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Naat Piek
Uden
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
La Madeleine
Brussel
Theater de Kom
Nieuwegein
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Muze
Noordwijk
20:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Orpheus
Apeldoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Brink
laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
donderdag 15 april 2021
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Snijders - Een avond met mij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Willem, Papendrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 16 april 2021
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Zaantheater, Zaandam
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - In het beste geval
Parktheater, Eindhoven
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Schalm, Veldhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Peter Pannekoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Piepschuim - Grote Woorden
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Verelst - Amai
De Domijnen, Sittard
Riza Tisserand
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Markant Uden, Uden
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 17 april 2021
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Oude Liefde Roest Niet
St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Een avond met mij
Singer Theater, Laren
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Het Veur Theater, Leidschendam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 18 april 2021
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
maandag 19 april 2021
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 20 april 2021
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
woensdag 21 april 2021
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 22 april 2021
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Beperkt Houdbaar - De Première
Junushoff Theater, Wageningen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Brink, laren
Johan Goossens - In het beste geval
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Maaspoort, Venlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Klooster, Woerden
Pieter Verelst - Amai
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kattendans, Bergeijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen