Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:15
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Stroud
Putten
C.C. Parnassos
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Liefde
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
donderdag 23 maart 2023
20:00
Kommil Foo - Grind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Beuving - Restante
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 maart 2023
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Veluvine, Nunspeet
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Merijn Scholten - Solo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kommil Foo - Grind
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
21:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Podium Mozaiek, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Perron-3, Rosmalen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Koningshof, Maassluis
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg - Ego
Flint, Amersfoort
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Weijer, Boxmeer
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Nieuwe Kolk, Assen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meerpaal, Dronten
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meerpaal, Dronten
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Stroud, Putten
Nathalie Baartman - SNAK
C.C. Parnassos, Utrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Kardol - De Situatie
ATLAS Theater, Emmen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 25 maart 2023
20:15
André Manuel - Sneu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Omval, Diemen
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Leest, Waalwijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kommil Foo - Grind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jay Francis
Koningshof, Maassluis
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
zondag 26 maart 2023
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
maandag 27 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 28 maart 2023
Jochem Myjer - Net alsof
Theater de Liefde, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk