Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Perron-3
Rosmalen
C.C. Stroud
Putten
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 23 maart 2023
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 24 maart 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Kommil Foo - Grind
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Crins - Mesthoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - SNAK
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Perron-3, Rosmalen
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Stroud, Putten
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Koningshof, Maassluis
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Kardol - De Situatie
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meerpaal, Dronten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
De Toegift, Den Hoorn
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Weijer, Boxmeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg - Ego
Flint, Amersfoort
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Merijn Scholten - Solo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 25 maart 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Kommil Foo - Grind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel - Sneu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jay Francis
Koningshof, Maassluis
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater Kerkrade, Kerkrade
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Omval, Diemen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
zondag 26 maart 2023
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
maandag 27 maart 2023
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 28 maart 2023
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam