Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater
Overloon
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Figi Theater
Zeist
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Figi Theater
Zeist
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
15:00
Ally's Drive In
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Spiegel
Zwolle
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Zuiderparktheater
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
zondag 09 augustus 2020
Vet Kindercabaret: Kapot Vet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
de vergeten zangeressen
Openluchttheater, Overloon
20:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
17:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 11 augustus 2020
20:00
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 12 augustus 2020
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 13 augustus 2020
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 14 augustus 2020
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 15 augustus 2020
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
zondag 16 augustus 2020
20:00
De Cabaretclub
Markant Uden, Uden
dinsdag 18 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2020
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 20 augustus 2020
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
vrijdag 21 augustus 2020
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zaterdag 22 augustus 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:30
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zondag 23 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:15
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
19:30
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
dinsdag 25 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
vrijdag 28 augustus 2020
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 29 augustus 2020
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 30 augustus 2020
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 31 augustus 2020
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 01 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 02 september 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam